آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

آموزش خوشنویسی روی فلز
مهر ۱۲, ۱۳۹۹
ساخت طلا و جواهر
ساخت طلا و جواهر
آذر ۶, ۱۳۹۹
نمایش همه

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی این کلاس ها را برای تمامی علاقه مندان به طراحی طلا و جواهر ، برای کسانی که طراحی طلا و جواهر را بصورت دستی انجام می دهند و همین طور برای کسانی که طراحی طلا و جواهر را با کامپیوترو ابزار های دیجیتال انجام می دهند برگزار می کند .از هر روش و ابزاری که استفاده می کنید ، می توانید از تکنیک ها و روش های ارائه شده در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر برای ارتقای مهارت های خود در ایده پردازی و طراحی استفاده کنید.

در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر این دوره علاوه بر آموزش ایده پردازی و توسعه ی طرح ، روش ها و تکنیک های ترسیم و اسکچ زدن را نیز فرا می گیرید تا بتوانید ایده های خود را به سریع ترین و ساده ترین روش بر روی کاغذ آورده و به مخاطبین خود ارائه دهید. تمامی روش ها و ابزار های مورد استفاده در این دوره ی جدید حاصل سالها جستجو ، آزمون و خطا و تجربه می باشد و شاید شما نیزدر طول تجربه ی کاری خودتان بخشی یا قسمتی از این روش ها و یا ابزار ها را تجربه کرده باشید ولی ما در اینجا سعی خواهیم کرد پروسه ی این روش را از ابتدا تا انتها بصورت مرحله به مرحله و با جزییات کامل آموزش دهیم تا بتوانید از این روش ها برای ایده پردازی و طراحی مدل های خود استفاده کنید.

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی دوره های مختلفی از طراحی طلا و جواهر را برگزار می کند . هزینه کلاس های آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی با توجه به اساتید شناس و مجرب بسیار مقرون به صرفه می باشد . آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی طراحی طلا و جواهر را هم به صورت دستی و هم به صورت نرم افزاری برگزار می کند .

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی برای آنکه کار آموزان یک طراح حرفه ای شوند دوره های خود را با بالاترین سطح برگزار می کند . آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی در نظر دارد آموزش طراحی طلا و جواهر را به وسیله نرم افزار ماتریکس در سطح کاملا حرفه ای به کارآموزان آموزش دهد تا کارآموزان عزیز به یک طراح حرفه ای تبدیل شوند . آموزشگاه طراحی طلا و جواهر شهید مصیبی در نظر دارد با برگزاری دوره های طلاسازی و طراحی طلا و جواهر به صورت دستی و با نرم افزار ماتریکس کمک شایانی به تولید طلا و جواهر در ایران ارائه دهد .